Komornik Sądowy w Gdańsku

Komornik Pstrong

Z wielką przyjemnością przyjmuję fakt, iż odwiedziliście Państwo stronę mojej Kancelarii. Poniżej pozwolę sobie przedstawić kilka słów o mnie i prowadzonej przeze mnie kancelarii

O komorniku

Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu na kierunku Prawo. Aplikację komorniczą w latach 2007-2009 odbyłem przy Izbie Komorniczej w Gdańsku. W latach 2009-2012 zdobywałem doświadczenie jako asesor komorniczy.

O Kancelarii

Kancelaria komornicza powstała w 2012 roku, a jej personel stanowią ludzie młodzi i dynamiczni, posiadający wiedzę z zakresu egzekucji sądowej jak i doświadczenie. W kancelarii są zatrudnieni prawnicy, w tym trzech asesorów komorniczych z kilkuletnim stażem, wspomagających pracę komornika w różnych dziedzinach prawa w zależności od specyfiki danego prowadzonego postępowania, a w przypadku prowadzenia egzekucji pieniężnej od zastosowanego sposobu egzekucji. Kancelarię uzupełniają również pracownicy biurowi, administracyjni i techniczni, którzy pomagają w obsłudze kancelarii. Kancelaria współpracuje z profesjonalnym serwisem informatycznym, który obsługuje kancelarie komornicze na terenie kraju od wielu lat. Przyjęte w Kancelarii rozwiązania pozwalają na prowadzenie postępowań w sposób łączący doświadczenie oraz wiedzę z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi.

Wielkim zaszczytem będzie obdarzenie przez Państwa mojej osoby zaufaniem.